¯ycie składa się z wyjątkowości ulotnych chwil, które przeobrażają się we wspomnienia. Zbieramy je, zacieramy lub pielęgnujemy w pamięci. Często jedynym ich strażnikiem są fotografie, bo nasza pamięć bywa zawodna.

Malarstwo jest doskonałą alternatywą dla ulotnej, cyfrowej formy współczesnych zdjęć. Mamy ich tak dużo... Przypadkowych, nieprzemyślanych, nieostrych, źle wykadrowanych. Pragnienie i decyzja o wykonaniu portretu to okazja na uporządkowanie archiwum, czas na wspomnienia, refleksje, selekcję tego co dla nas naprawdę ważne.

Z morza ujęć wybieramy to jedno jedyne. Najlepsze, wyjątkowe.

MALAGI w swoich portretach pomaga uchwycić wyjątkowość chwil. Uwiecznię Twój wizerunek przy ważnej okazji, na prezent lub po prostu, dla własnej radości. Maluję postacie indywidualne, młode pary, dzieci, dziadków, absolwentów, przyjaciół, całe rodziny, zakochanych, idoli i osobowości publiczne. 

W swojej ofercie MALAGI posiada również, ręcznie malowane kopie na zamówienie. Maluję wierne kopie dzieł nawet najznakomitszych mistrzów malarskich. Poczuj się niczym wytrawny kolekcjoner sztuki i zamów u nas kopię swojego ulubionego obrazu.