Dzień dobry, mam na imię Aga. Maluję portrety. Zapraszam Cię do MALAGI – świata moich obrazów.

Lubię kolory, uśmiechy i słońce. Lubię kwieciste łąki, niuanse relacji, gesty, dźwięki, grymasy, odgłosy natury i inspirujące spotkania. Fascynuje mnie energia człowieka i siła przyrody. Lubię ludzi – dlatego maluję głównie ich portrety. MALAGI powstało właśnie z tego „lubienia”. Z potrzeby wyrażenia siebie, uchwycenia wyjątkowości innych, z potrzeby niebanalnej twórczości i sprawienia przyjemności portretowanym.

Maluję realistycznie, czasem popadając w hiperrealizm, maluję fantastycznie, balansując między snem a jawą, maluję z sercem, a każda malowana postać to moja ekscytująca podróż w nieznane.

Moje obrazy powstają na podstawie zdjęcia. Dzięki temu mogą być w dowolny sposób komponowane, ubarwiane, retuszowane. Wyróżnia je oryginalność i wyjątkowy klimat, a każda praca jest inna. Tło obrazu, które w portretach spotykanych na rynku sztuki ma często marginalne znaczenie, w moim malarstwie tworzy drugi obraz. Uwzględniam indywidualne życzenia portretowanych osób, by ich obraz był jedyny w swoim rodzaju, unikalny i zgodny z ich stylem i charakterem.